zan_dem_iran@hotmail.com   کشتار یک نسل از آزادی‌خواهان، مبارزین، انقلابیون و کمونیست‌ها در دهه ۶۰ و تابستان خونین ۶۷ را هرگز فراموش نمی کنیم و هرگز نمی بخشیم!      سازمان زنان هشت مارس (ايران - افغانستان)
 
21 Sep 2020
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
  برگشت   دیگر سایت ها

اطلاعیه‌‌ پایانی دومین نشست زنان چپ و کمونیست

 

دومین نشست زنان چپ و کمونیست در روزهای اول تا سوم نوامبر 2013، برابر با دهم تا دوازدهم آبان ماه‌ 1392 در شهر استکهلم سوئد برگزار شد.

سخنرانان، تم نشست یعنی رهایی زن و سوسیالیسم  را، از جوانب مختلف  مورد بحث و بررسی قرار دادند.

اهمیت بسیج توده‌ای زنان، نقش تئوری انقلابی در هدایت جنبش رهایی زنان، سیاستهای کلان امپریالیستی جهت به‌ خدمت گرفتن نیروی انفجاری زنان و ..... از جمله‌ نکاتی بودند که‌ سخنرانان و شرکت کنندگان در نشست مورد تاکید قرار دادند.

شرکت کنندگان در طرح انتظارات خویش، بیش از همه‌ بر اهمیت ادامه‌کاری نشست و کوشش در جهت تقویت گرایش کمونیستی در جنبش رهایی زنان پافشاری نموده‌ و همگان را به‌ راه یابی جهت شرکت در این عرصه‌ مهم از مبارزات انقلابی فراخواندند.

بزودی گزارش و ارزیابی همه‌جانبه‌ای از این نشست از طرف برگزارکنندگان آن در اختیار قرار خواهد گرفت.

این نشست با حضور بیش از صد نفر از فعالین و علاقمندان به‌ جنبش رهایی زنان از سراسر اروپا و  تعداد زیادی شرکت کننده‌ که از طریق پالتاک و اسکایپ در مباحث دخالت فعال داشتند، با موفقیت ‌بکار خود خاتمه‌ داد.

 

استکهلم چهارم نوامبر 2013

زنان چپ و کمونیست

zanane.chap@live.com

 

 
 تعداد صفحه: 23  تعداد رکورد: 452  صفحه: 1       1    2    3    4    5    6    7    8    9    10         
 
  سازمان زنان 8 مارس (ايران - افغانستان)  © *** 2020 - 1998   8mars.com   *** استفاده از مطالب سايت هشت مارس با ذکر ماخذ آزاد می باشد٠