گروهی از دختران کابل علیه تصمیم اخیر طالبان

طالبان در افغانستان و جمهوری اسلامی در ایران سرکوب می کنند!

حمایت های جهانی از اعتراضات سراسری در ایران

«راجر واترز»، ترانه سرا و موسیقیدانِ بنیانگذار گروه پینک فلوید «يانگ بلاد» بازیگر و موزیسین «فیل هیث» حمایت قهرمان ۷ دوره مسترالمپیا

فرح پهلوی، نوه خود نور پهلوی را به عنوان جانشین انتخاب کرد!

افشای تمامی ترفندهای اپوزسیون ارتجاعی از هر نوع و شکل ش وظیفه همه زنان و مردان مبارز در راستای سرنگونی انقلابی رژیم جمهوری اسلامی است.

کیفر خواست بیدادگاه های انقلاب علیه سپیده رشنو، کیفر خواست علیه همه زنان است!

«جرم» سیپده رشنو مخالفت با حجاب اجباری است. این «جرمی» است که میلیون ها زن به آن «مرتکب» اند!

واکنش سهراب پورناظری به حذف رشته موسیقی برای دختران

عدم تأمین مالی مدرسه موسیقی دولتی دخترانه، یکی دیگر از اقدامات زن ستیزانه حکومت برای جلوگیری از رشد و شکوفایی زنان در جامعه است.

«گشت ارشاد مجازی» عکس پروفایل کارکنان دولت در مشهد را کنترل می‌کند!

کارکرد تحمیل حجاب اجباری، برای نظام جنایتکار و مرتجع ایران، کنترل و سرکوب زنان و در ادامه تحمیل اطاعت و بردگی به کل جامعه است.

مرحله نوینی از مبارزات زنان افغانستان!

در یک سال گذشته زنان نشان دادند که شرایط و موقعیت مبارزاتی شان تغییر کرده و هرگز زیر بار ستم طالبانی و خانه نشینی مورد نظر آنان نخواهند رفت.

مقام‌های طالبان همچنان از اعلام تاریخ مشخصی برای بازگشایی دبیرستان‌های دخترانه سر باز می‌زنند!

حکومت طالبان در افغانستان، مانند همپالگی های خود در ایران، تلاش می کنند با استفاده از تمامی ابزار های فشار، زنان را ار هر گونه هویت فردی و انسانی تهی ساخته و آنان را به ابزاری برای تامین نیازهای جسمی و جنسی مردان و ماشین جوجه کشی تقلیل دهند.

عدل اسلامی، دفاع از متجاوزین مرد!

جعفر دانش در پارکینگ خانه‌اش وقتی که دختر بچه‌ها برای کلاس خصوصی به او مراجعه می‌کردند بعد از نمایش فیلم‌های جنسی داخل گوشی‌اش به آنها تجاوز می‌کرده.