نوشته آتش شاکرمی خطاب به نرگس محمدی

چرا نرگس محمدی پذیرفت از داخل زندان اوین (همان زندانی که بسیاری از فعالین اجتماعی و سیاسی تحت سخت ترین شرایط به بند کشیده شده اند) با آنجلینا جولی مصاحبه کند؟ دستاورد سیاسی این مصاحبه چیست؟

دمکراسی کجاست؟؟؟

دست امثال رضا پهلوی و حامیانش، که اسرائیل را «یگانه دمکراسی منطقه» می خوانند، تا آرنج تو خون کشته شدگان فلسطین است!

فراخوان به مناسبت ۲۵ نوامبر روز جهاني مبارزه با خشونت بر زنان

مبارزه عليه خشونت برزنان، مبارزة مشترک همة زنان جهان است!

دوشنبه ٢٠ نوامبر، در جهان به نام روز کودک نام گذاری شده است!

جهان بهتری باید ساخت؛ جهانی که در آن کودکان حق زندگی داشته باشند؛ آن هم نه تنها در روز کودک، بلکه در تمامی دوران زندگی خود!

The fight against the violence on women is a common struggle of all women around the world!

We, women through the long length of the borders of this world, stand at the forefront of the fight against violence on women, not only on November 25th but every day of the year, and move forward to change this patriarchal world of oppression and create a new world without violence on women by relying on our international fight.

نوشته کارگر زندانی رضا شهابی در پاسخ به نامه سرگشاده سائمه سلطانی

سائمه جان، همسایه و‌ هم‌سرنوشت عزیز، خطاب صمیمانه شما را شنیدم که مصداق آن گفته است که آنچه از دل برآید بر دل نشیند. می‌گویند شرم احساسی است انقلابی، اما نامه شما خشم و شرم را همزمان برمی‌انگیزد. خشم از توهین، خشونت، اخراج و تحقیر روزانه که به بهانه افغانستانی بودن اعمال می‌شود. و شرم از اینکه در این جامعه من هم شهروند ایرانی‌ام، و‌ میدانم در تمام این سالیان یقینا کارهایی بوده که از دستم ساخته باشد و انجام نداده‌ام. اما قلبم به درد می‌آید وقتی می‌بینم که متاسفانه در میان‌مردم ستم کشیده کشور ما و حتی در این زندان، در میان برخی فعالان سیاسی و صنفی که باید پرچم‌داران مبارزه علیه هر نوع تبعیض باشند، هستند کسانی که هنوز بر طبل نفرت پراکنی و‌ تفرقه اندازی \"ما\" و \"شما\" می‌کوبند.

اسم من رشا است و فلسطینی هستم!

زنده باد اتحاد همه ستمدیدگان جهان زنده باد انترناسیولیسم

به یاد زنان قهرمان در آبان خونین ۹۸